everlast.waw.pl

Warszawa biznesowo, czyli biura i biurowce

Warszawa biznesowo, czyli biura i biurowce

Warszawa biznesowo, czyli biura i biurowce

Warszawa na biznesowo! Dynamika rozwoju biznesowego w Warszawie spowodowała, że biurowce i wieżowce stały się nieodłącznymi elementami krajobrazu miasta. Biura do wynajęcia możemy znaleźć w Warszawie zarówno w nowoczesnych, zaskakujących czasem swoją architekturą wieżowcach, jak i w małych przestrzeniach, pozwalających na wynajęcie zaledwie jednego pokoju i niezbędnej infrastruktury. Wszystko zależy od zasobności finansowych firmy i chęci zaistnienia na mapie biznesowej Warszawy.

Warszawa – duże biura do wynajęcia

Najwięcej biur do wynajęcia znajdziemy w centrach biznesowych Warszawy: w okolicach ulicy Domaniewskiej na Górnym Mokotowie, w Śródmieściu, warszawskich Włochach czy Alejach Jerozolimskich. To tu znajdują się charakterystyczne, szklane budynki i wieżowce, które na stałe wpisały się w krajobraz Warszawy, jak Prosta Tower czy Rondo 1. Biura do wynajęcia w tych lokalizacjach są wyposażone w znakomitą, nowoczesną infrastrukturę, ale też ceny z ich wynajem należą do najwyższych w Warszawie. Nowym centrum biur do wynajęcia staje się też warszawska Wola, na której dawne budynki fabryczne zostały w dużym stopniu przekształcone w nowoczesne biurowce. To tutaj powstaje charakterystyczny budynek Warsaw Spire, który w sumie oferuje ponad 100 00 metrów kwadratowych biur do wynajęcia.

Warszawa – małe biura

Osoby szukające mniejszych i tańszych biur do wynajęcia również znajdą w Warszawie liczne propozycje w niezłych lokalizacjach. Biura do wynajęcia można znaleźć m.in. w odremontowanych kamienicach w Śródmieściu, przy Marszałkowskiej czy w jednym z najstarszych warszawskich biurowców Intraco, na pograniczu Muranowa i Żoliborza. Popularne są także tzw. coworkingowe przestrzenie biur do wynajęcia, pozwalające wynająć nawet jedno biurko w specjalnie do tego przystosowanych siedzibach lub prywatnych mieszkaniach. Niedużym kosztem zyskujemy w ten sposób przestrzeń do pracy w naprawdę dobrych lokalizacjach, blisko centrum Warszawy.

Jest jedynym polskim miastem, którego ustrój jest określony odrębną ustawą. Od 2002 Warszawa jako stolica Polski jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu. W jej skład wchodzi 18 jednostek pomocniczych, które są dzielnicami miasta stołecznego Warszawy.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment