everlast.waw.pl

Warszawa jest piękna również nocą

Warszawa jest piękna również nocą

Warszawa jest piękna również nocą

Warszawa, poza dyskotekami, oferuje również bogaty wybór klubów nocnych, otwartych często nawet do późnych godzin porannych i oferujących nie tylko dobrą muzykę, ale też atrakcyjne wnętrza i smakowite menu dla strudzonych zabawą gości. Kluby nocne w Warszawie przyciągają bardzo zróżnicowaną klientelę, można tu trafić na celebrytów i gwiazdy z pierwszych stron gazet, warto jednak sprawdzić przed wejściem, czy prowadzona jest w nich selekcja, aby nie odejść z kwitkiem

Warszawa ekskluzywnie

Jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów nocnych w Warszawie jest Opera, mieszcząca się w podziemiach Opery Narodowej. Orientalny klimat wnętrza, wymyślne drinki serwowane przez barmanów i mnóstwo miejsc, w których można ukryć się przed muzyką razem ze znajomymi powodują, że jest to bardzo ceniony klub nocny na mapie imprezowej Warszawy. Niedaleko od Opery, bo na ulicy Fredry, znajdziemy też Klub Platinium, kolejne miejsce, które chętnie odwiedza imprezowa Warszawa. Na placu Piłsudskiego można z kolei odwiedzić The Eve, utrzymane w kolorach fioletu, czerwieni i czerni i uważane za jedno z najefektowniejszych wnętrz w Warszawie.

Warszawa na luzie

Dla zwolenników nieco mniej zobowiązujących klimatów na mapie Warszawy od lat istnieją takie miejsca jak Klubokawiarnia na ulicy Czackiego – przyciągająca swoim nieco surrealistyczno-socrealistycznym klimatem, Luztro w Alejach Jerozolimskich – stworzony jako przeciwwaga dla komercyjnej sceny klubowej i nieco przypominający kluby powstające w Warszawie w latach 90. czy też Balsam mieszczący się w Fortach Mokotowskich, a więc szczególnie atrakcyjny w lecie, kiedy zabawa przenosi się w zakamarki zieleni, której pełno wokół tego miejsca. Dla odpoczynku od atmosfery typowych klubów tanecznych warto z kolei zajrzeć do Sheeshy w Alejach Jerozolimskich, która oferuje swoim gościom orientalny klimat, tańce na barze, ale też relaks z fajkami wodnymi.

Kino nocą

Nocą można iść jeszcze jednego z Warszawskich kin. Do roku 1939 istniało w Warszawie 54 kin i sal kinowych. Obecnie w Warszawie znajduje się już tylko 31 kin, w tym niemal połowa to multipleksy należące do pięciu sieci multikinowych Cinema City, Multikino, Silver Screen, Kinoplex, Novekino.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment