everlast.waw.pl

Warszawa roztańczone miasto imprezowiczów

Warszawa roztańczone miasto imprezowiczów

Warszawa roztańczone miasto imprezowiczów

Warszawa to raj dla imprezowiczów. Wielbiciele weekendowych szaleństwa na parkiecie mają do wyboru liczne warszawskie dyskoteki ze zróżnicowaną ofertą muzyczną, przy czym dla osób, które mają siły i czas, często organizowane są również w tygodniu. Rytmy do tańca znajdą na dyskotekach w Warszawie miłośnicy techno, tradycyjnego disco, rocka, jak i bardziej egzotycznych gatunków muzycznych.

Warszawa w rytmie disco

Zwolennicy rytmów disco z lat 70. powinni wybrać się do Dekady na ulicy Grójeckiej. W trakcie cyklicznych imprez takich jak Freaky Friday, Ladies Night czy Warsaw by Night grane są tu największe przeboje takich grup jak Boney M. czy Abby. Podobny repertuar znaleźć można w Clubie Stereo na Zgody, Tygmoncie na ulicy Mazowieckiej, gdzie specjalnymi względami cieszą się panie, dla których przygotowywane są specjalne promocje na bilety lub ceny drinków oraz w Klubie 70 na ulicy Waliców. W tym ostatnim mile widziane są stroje z epoki, wymyślne peruki czy fantazyjne okulary, w których można potańczyć do m.in. do muzyki Michaela Jacksona, Madonny czy Modern Talking. To dyskoteki otwarte specjalnie dla osób po 30, które nadal lubią szaleć na parkiecie niekoniecznie przy najnowszych hitach z list przebojów. W starszym i eklektycznym repertuarze, miksującym ze sobą disco i rytmy rocka celuje także dyskoteka Park w Alejach Niepodległości, ulubione miejsce dla studentów, również ze względu na atrakcyjne ceny piwa.

Warszawa w rytmie elektro

Zwolennicy bardziej elektronicznych dźwięków: techno, house czy minimal również znajdą w Warszawie dyskoteki zapraszające dj’ów specjalizujących się w atrakcyjnych miksach tych gatunków. Ulubionymi miejscami tego typu w Warszawie są niewątpliwie dyskoteka Klub 55, mieszcząca się w jednej z sal Pałacu Kultury, Fonobar przy ulicy Wawelskiej na terenie dawnego klubu sportowego Skra czy Piekarnia – jedna z najstarszych dyskotek warszawskich mieszcząca się na ulicy Młocińskiej.

Zapraszamy na Juwenalia – coroczne majowe święto studentów. Ma charakter integracyjny, organizowane jest przez Porozumienie Uczelni Warszawskich reprezentujące ponad 220 tysięcy warszawskich studentów. Na obchody składa się Wielka Parada Studentów, liczne koncerty, spotkania i imprezy. Juwenalia Warszawskie organizowane są wspólnie od roku 2003.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment