everlast.waw.pl

Warszawa – usługi bankowe i bankomaty

Warszawa – usługi bankowe i bankomaty

Warszawa – usługi bankowe i bankomaty

Warszawa ma swoją specyfikę, w sferze finansowej są to ciągłe duże obroty i przepływy finansów. Do tego potrzebna jest odpowiednia infrastruktura – czy wystarczająca?

Karty bankomatowe i kredytowe stały się szybko naszą codziennością. Nic więc dziwnego, że coraz rzadziej nosimy przy sobie gotówkę, jeśli w większości sklepów zapłacimy obecnie bez problemu kartami. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, w której potrzebujemy pilnie pieniędzy, bankomat będzie najszybszą drogą ich zdobycia. Warto więc mniej więcej wiedzieć, gdzie w Warszawie znajdziemy bankomaty obsługujące naszą kartę.

Warszawa – najpopularniejsze bankomaty

W stolicy nie mamy raczej problemów ze znalezieniem bankomatu, który obsługuje kartę naszego banku. Popularne i często występując na ulicach bankomaty Euronet pozwalają podjąć gotówkę za darmo niemal w większości banków w Polsce. Znajdziemy je bardzo często w centrum Warszawy, dużych centrach handlowych czy przy sklepach popularnych sieci spożywczych. Minusem działania tego bankomatu jest niestety czas, jaki spędzimy oglądając reklamy na ekranie w trakcie realizacji transakcji. Podobnie działa Planet Cash, który jest kolejnym popularnym polskim bankomatem pozwalającym na podjęcie pieniędzy bez prowizji, ale zużywającym nasz czas na reklamy. Zdecydowanie szybciej będzie działał bankomat bankowy, najczęściej znajdują się w nim reklamy dotyczące tylko jego usług, ale musimy liczyć się z tym, że może naliczyć nam prowizję, jeśli nie posiadamy karty akurat z tego banku.

Warszawa – na co możemy liczyć w bankowości?

Bankomaty działające tradycyjnie przez włożenie do nich karty i wystukanie kodu PIN będą stopniowo odchodzi do lamusa. Już teraz w niektórych bankomatach możliwa jest wypłata gotówki za pomocą karty zbliżeniowej, a specjaliści usług bankowości przewidują, że za kilka lat będziemy mogli otrzymać pieniądze poprzez skanowanie naszych linii papilarnych. Bankomaty będą również zintegrowane z urządzeniami mobilnymi oraz wyposażone w dodatkowe funkcje, np. przeprowadzenia telekonferencji. Nie zdziwmy się więc, jeśli za parę lat na ulicach Warszawy pojawią się całkiem nowe bankomaty przyszłości, do których przywykniemy tak szybko, jak do wygody płacenia kartami.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment