everlast.waw.pl

Prywatne kliniki w Warszawie, co warto wiedzieć?

Prywatne kliniki w Warszawie, co warto wiedzieć?

Prywatne kliniki w Warszawie, co warto wiedzieć?

Prywatne kliniki w Warszawie to odpowiedź na problemy w państwowej służbie zdrowia. Długie terminy oczekiwania na wizytę u specjalisty powodują, że prywatne kliniki stają się coraz częściej poszukiwaną drogą leczenia. W Warszawie znajdziemy wiele takich placówek, oferujących niejednokrotnie kompleksowe badania i konsultacje, a nawet mniej skomplikowane zabiegi chirurgiczne i krótkoterminowe pobyty w szpitalu.

250-400 zł wydaje statystyczny Polak na prywatne leczenie w ciągu roku (to tylko opłaty za wizyty, bez leków). To cena ominięcia wielomiesięcznych kolejek do specjalistów, możliwości wyboru lekarza, do którego mamy zaufanie, łatwej rejestracji, umówienia wizyty na konkretną godzinę czy szybkiej i nowoczesnej diagnostyki.

Prywatne kliniki w Warszawie drogie, ale szybkie

Prywatne kliniki w Warszawie to dobra alternatywa dla osób potrzebujących pilnie porady specjalisty, ale też przygotowanych na spore wydatki na leczenie. Za wizyty u specjalisty w prywatnej klinice zapłacimy bowiem od 150 złotych wzwyż, a w przypadku bardziej skomplikowanych schorzeń musimy doliczyć również koszt każdego dodatkowego badania. Plusem jest niewątpliwie oszczędność czasu – prywatne kliniki oferują bowiem zapisy na wizyty dosłownie z dnia na dzień, a nawet w tym samym dniu. Przyjmują tutaj także wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, niejednokrotnie dopiero w prywatnej klinice mamy szansę dostać się do profesora danej specjalizacji.

Warszawa – prywatne leczenie w abonamencie

Tańszym rozwiązaniem dla pacjentów oferowanym w prywatnych klinikach może stać się oferowany przez część placówek tego typu abonament na pakiet zabiegów medycznych. W niektórych firmach w Warszawie tego typu abonament oferowany jest pracownikom po preferencyjnych cenach, co pozwala na skorzystanie z usług medycznych bez nerwów i kolejek, a także zabezpieczenie medyczne całej rodziny. Prywatne kliniki w Warszawie coraz częściej wybierane są też jako miejsca porodów, w odróżnieniu od placówek państwowych mogą bowiem zagwarantować kobietom komfort i poczucie bezpieczeństwa, szczególnie ważne w trudnym momencie porodu. Niestety, musimy się jednak cały czas liczyć z tym, że w wypadku bardziej skomplikowanych schorzeń i długotrwałego leczenia, prywatne kliniki ze względu na brak odpowiedniego zaplecza mogą odesłać pacjenta do państwowej służby zdrowia.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment